Šéf vás málo platí? Změňte to

Dřete v práci od rána do noci a dostali jste malé odměny? Důvodů může být hned několik. Jedním z nich je i špatná volba oblečení. Váš šéf vás odměňuje nejen podle toho, co děláte, ale také podle toho, jak na něj působíte. Jak se obléknout, abyste nepůsobili špatným dojmem a správně se prezentovali?

Jaký oblek zvolit do zaměstnání?

Mnozí muži se domnívají, že čím lesklejší a dražší jejich oblek je, tím lépe budou působit na okolí. V zaměstnání byste takovým oblečením své nadřízené jen provokovali. Když budete vypadat v obleku stejně nebo ještě lépe než váš šéf, může vám to uškodit.

Představte si, že jste ředitelem firmy, kde je povinností chodit v pánském obleku. Všichni muži mají klasický matný oblek, pouze jeden z nich má oblek lesklý. K tomu rád nosí červenou košili, zlaté hodinky a výrazné řetízky. Jak by na vás působil? Nabyli byste přesvědčení, že mu dáváte hodně peněz. Na to si dejte pozor a vybírejte do práce obleky z matných a tmavých materiálů. V létě si můžete vzít i světlé obleky. Lesklé obleky noste pouze na slavnostní příležitosti, jako je svatba, ples, a jiné slavnostní události. Do práce vám doporučujeme vybírat pánské obleky BANDI.

Jaké košile a kravaty jsou vhodné do zaměstnání?

Pokud se budete oblékat jen do bílých košil, také nezanecháte ve vašem šéfovi dobrý dojem. I když máte desítky bílých košil a každý den nosíte čistou, na okolí působíte, že každý den chodíte v jedné a té samé košili. Vaši nadřízení pak mohou nabýt dojmu, že o sebe nedbáte a nejste čistotní. Proto každý den měňte barvy košil i kravat. Díky tomu budete vypadat, že máte více druhů obleků. Statistiky ukazují, že pokud střídáte barvy košil a kravat, byť jich není mnoho, okolí se domnívá, že máte více druhů pánských obleků. Přečtěte si, jak může barva košile ovlivnit váš úspěch v zaměstnání.

Nezapomeňte, že k pánskému obleku do zaměstnání byste měli mít matnou a šněrovací obuv. Pokud ji však budete mít zašpiněnou, nepomohou vám žádné rady a s odměnami u šéfa opět propadnete.

Kdo

Jak se správně obléknout do divadla?

Koupila vaše manželka lístky do divadla nebo jste se s kamarády domluvili, že vyrazíte za kulturou? Pak si určitě nechcete zážitek z představení zkazit trapasem. V každém typu divadla platí jiná pravidla pro oblékání. Přečtěte si, jak zvolit správný oblek, aby středem pozornosti zůstali herci, a vy jste si mohli v klidu vychutnat zážitek z představení.

Celý článek

Co

Jaký oblek vybrat na maturitní ples a stužkovací večírek, abyste neudělali chybu?

Maturitní ples a stužkovací večírek neboli stužkovák patří k významným událostem studentského života. Mnozí na tyto akce i po letech rádi vzpomínají. Není však nic horšího než vzpomínky na to, jak mezi ostatními vynikáte díky špatné volbě oblečení. Pokud tomu chcete předejít a ukázat se před spolužáky v tom nejlepším světle, začněte správnou volbou obleku. Ten je totiž základem pánského společenského oblečení, a tedy klíčem k vašemu dokonalému vzhledu. Přečtěte si, v jakém obleku uděláte na maturitním plese a stužkovacím večírku ten nejlepší dojem.

Celý článek