Šéf vás málo platí? Změňte to

Dřete v práci od rána do noci a dostali jste malé odměny? Důvodů může být hned několik. Jedním z nich je i špatná volba oblečení. Váš šéf vás odměňuje nejen podle toho, co děláte, ale také podle toho, jak na něj působíte. Jak se obléknout, abyste nepůsobili špatným dojmem a správně se prezentovali?

Jaký oblek zvolit do zaměstnání?

Mnozí muži se domnívají, že čím lesklejší a dražší jejich oblek je, tím lépe budou působit na okolí. V zaměstnání byste takovým oblečením své nadřízené jen provokovali. Když budete vypadat v obleku stejně nebo ještě lépe než váš šéf, může vám to uškodit.

Představte si, že jste ředitelem firmy, kde je povinností chodit v pánském obleku. Všichni muži mají klasický matný oblek, pouze jeden z nich má oblek lesklý. K tomu rád nosí červenou košili, zlaté hodinky a výrazné řetízky. Jak by na vás působil? Nabyli byste přesvědčení, že mu dáváte hodně peněz. Na to si dejte pozor a vybírejte do práce obleky z matných a tmavých materiálů. V létě si můžete vzít i světlé obleky. Lesklé obleky noste pouze na slavnostní příležitosti, jako je svatba, ples, a jiné slavnostní události. Do práce vám doporučujeme vybírat pánské obleky BANDI.

Jaké košile a kravaty jsou vhodné do zaměstnání?

Pokud se budete oblékat jen do bílých košil, také nezanecháte ve vašem šéfovi dobrý dojem. I když máte desítky bílých košil a každý den nosíte čistou, na okolí působíte, že každý den chodíte v jedné a té samé košili. Vaši nadřízení pak mohou nabýt dojmu, že o sebe nedbáte a nejste čistotní. Proto každý den měňte barvy košil i kravat. Díky tomu budete vypadat, že máte více druhů obleků. Statistiky ukazují, že pokud střídáte barvy košil a kravat, byť jich není mnoho, okolí se domnívá, že máte více druhů pánských obleků. Přečtěte si, jak může barva košile ovlivnit váš úspěch v zaměstnání.

Nezapomeňte, že k pánskému obleku do zaměstnání byste měli mít matnou a šněrovací obuv. Pokud ji však budete mít zašpiněnou, nepomohou vám žádné rady a s odměnami u šéfa opět propadnete.

Kdo

Jak zvýšit šance na úspěch u zkoušek

Ať již usilujete o maturitu nebo o titul, důležité jsou jak vědomosti, tak i vaše oblečení a to, jak působíte na zkušební komisi. Vyvarujte se nejčastějších chyb a zbytečně neprovokujte komisi nesprávným oblečením. Díky správnému oblečení budete mít větší šanci na úspěch. Jak vám může oblečení u zkoušek pomoci?

Celý článek

Co

Jakou kravatu zvolit na obchodní jednání, abyste měli úspěch?

Váš úspěch u obchodního jednání může ovlivnit řada věcí. Jednou z nich je oděv. Možná i vy podvědomě hodnotíte své obchodní partnery podle toho, jak jsou oblečení. Nevhodně zvolený oděv vám může u obchodního jednání velmi uškodit. Díky správné volbě oblečení můžete naopak hodně získat. Přitom rozhodují i takové detaily, jako je barva kravaty. Jakou kravatu tedy vybrat, abyste šli úspěchu naproti?

Celý článek