Jak vybrat manžetové knoflíčky – to nejdůležitější, co byste měli vědět

Chystáte se na ples, svatbu, do tanečních nebo na narozeninovou oslavu? Chcete vypadat stylově a stále cítíte, že vám k dokonalosti něco chybí? Zaměřte se na pánské módní doplňky. Košile s manžetovými knoflíčky se bezesporu vrací do módy a neměly by chybět ve vašem šatníku. Knoflíčky jsou funkčním doplňkem i drobným šperkem, který vás skvěle oživí a podtrhne vaši osobnost. Jak vybrat manžetové knoflíčky pro každou příležitost?

Rady a tipy pro výběr manžetových knoflíčků

  1. Společenské manžetové knoflíčkyVyberte vhodnou košili. Pro manžetové knoflíčky jsou určeny společenské košile s dvojitou manžetou. Prohlédněte si také košile s univerzální manžetou, které se těší velké oblibě a u kterých můžete zvolit jak klasické zapínání na knoflíky, tak i na manžetové knoflíčky. Do zaměstnání si můžete zapnout manžety na klasické knoflíky a do společnosti použít manžetové knoflíčky. To znamená jednu košili pro více příležitostí.
  2. Matné nebo lesklé manžetové knoflíčky? Lesklé manžetové knoflíčky jsou vhodné na jakékoli společenské události. Ať už je to svatba, ples, slavnostní večeře, návštěva divadla nebo jiné slavnostní okamžiky. Matné manžetové knoflíčky doporučujeme manažerům do práce nebo na firemní akci.
  3. Podle čeho vybírat manžetové knoflíčky? Barvu, tvar nebo případné zdobení manžetových knoflíčků přizpůsobte ostatním doplňkům. Pokud nosíte stříbrné hodinky s kulatým ciferníkem, zvolte manžetové knoflíčky kulatého tvaru ve stříbrné barvě. Chystáte svatbu a vaše svatební prstýnky budou z bílého a žlutého zlata? Použijte manžetové knoflíčky v podobném barevném provedení. Nebo vyberte tvar a barvu manžetových knoflíčků podle vaší opaskové spony.
  4. Nebojte se kamínků. Vytříbenost vkusu každého muže podtrhnou manžetové knoflíčky opatřené kamínky, které vám dodají přirozený šarm. Takové modely však nejsou vhodné do zaměstnání, a proto je doporučujeme pro slavnostní události.

Tip pro vás

Podívejte se na manžetové knoflíčky a vyberte si ty, které budou ladit s vašim outfitem.

Chcete si vzít manžetové knoflíčky do zaměstnání? Dejte si pozor, jaké vyberete. Přečtěte si více v článku Manžetové knoflíčky k obleku do práce? Pozor, abyste si neuškodili a ujistěte se, že jste oblečeni správně.

Kdo

Jak zvýšit šance na úspěch u zkoušek

Ať již usilujete o maturitu nebo o titul, důležité jsou jak vědomosti, tak i vaše oblečení a to, jak působíte na zkušební komisi. Vyvarujte se nejčastějších chyb a zbytečně neprovokujte komisi nesprávným oblečením. Díky správnému oblečení budete mít větší šanci na úspěch. Jak vám může oblečení u zkoušek pomoci?

Celý článek

Co

Jakou kravatu zvolit na obchodní jednání, abyste měli úspěch?

Váš úspěch u obchodního jednání může ovlivnit řada věcí. Jednou z nich je oděv. Možná i vy podvědomě hodnotíte své obchodní partnery podle toho, jak jsou oblečení. Nevhodně zvolený oděv vám může u obchodního jednání velmi uškodit. Díky správné volbě oblečení můžete naopak hodně získat. Přitom rozhodují i takové detaily, jako je barva kravaty. Jakou kravatu tedy vybrat, abyste šli úspěchu naproti?

Celý článek