Jak vybrat manžetové knoflíčky – to nejdůležitější, co byste měli vědět

Chystáte se na ples, svatbu, do tanečních nebo na narozeninovou oslavu? Chcete vypadat stylově a stále cítíte, že vám k dokonalosti něco chybí? Zaměřte se na pánské módní doplňky. Košile s manžetovými knoflíčky se bezesporu vrací do módy a neměly by chybět ve vašem šatníku. Knoflíčky jsou funkčním doplňkem i drobným šperkem, který vás skvěle oživí a podtrhne vaši osobnost. Jak vybrat manžetové knoflíčky pro každou příležitost?

Rady a tipy pro výběr manžetových knoflíčků

  1. Společenské manžetové knoflíčkyVyberte vhodnou košili. Pro manžetové knoflíčky jsou určeny společenské košile s dvojitou manžetou. Prohlédněte si také košile s univerzální manžetou, které se těší velké oblibě a u kterých můžete zvolit jak klasické zapínání na knoflíky, tak i na manžetové knoflíčky. Do zaměstnání si můžete zapnout manžety na klasické knoflíky a do společnosti použít manžetové knoflíčky. To znamená jednu košili pro více příležitostí.
  2. Matné nebo lesklé manžetové knoflíčky? Lesklé manžetové knoflíčky jsou vhodné na jakékoli společenské události. Ať už je to svatba, ples, slavnostní večeře, návštěva divadla nebo jiné slavnostní okamžiky. Matné manžetové knoflíčky doporučujeme manažerům do práce nebo na firemní akci.
  3. Podle čeho vybírat manžetové knoflíčky? Barvu, tvar nebo případné zdobení manžetových knoflíčků přizpůsobte ostatním doplňkům. Pokud nosíte stříbrné hodinky s kulatým ciferníkem, zvolte manžetové knoflíčky kulatého tvaru ve stříbrné barvě. Chystáte svatbu a vaše svatební prstýnky budou z bílého a žlutého zlata? Použijte manžetové knoflíčky v podobném barevném provedení. Nebo vyberte tvar a barvu manžetových knoflíčků podle vaší opaskové spony.
  4. Nebojte se kamínků. Vytříbenost vkusu každého muže podtrhnou manžetové knoflíčky opatřené kamínky, které vám dodají přirozený šarm. Takové modely však nejsou vhodné do zaměstnání, a proto je doporučujeme pro slavnostní události.

Tip pro vás

Podívejte se na manžetové knoflíčky a vyberte si ty, které budou ladit s vašim outfitem.

Chcete si vzít manžetové knoflíčky do zaměstnání? Dejte si pozor, jaké vyberete. Přečtěte si více v článku Manžetové knoflíčky k obleku do práce? Pozor, abyste si neuškodili a ujistěte se, že jste oblečeni správně.

Kdo

Jak se správně obléknout do divadla?

Koupila vaše manželka lístky do divadla nebo jste se s kamarády domluvili, že vyrazíte za kulturou? Pak si určitě nechcete zážitek z představení zkazit trapasem. V každém typu divadla platí jiná pravidla pro oblékání. Přečtěte si, jak zvolit správný oblek, aby středem pozornosti zůstali herci, a vy jste si mohli v klidu vychutnat zážitek z představení.

Celý článek

Co

Jaký oblek vybrat na maturitní ples a stužkovací večírek, abyste neudělali chybu?

Maturitní ples a stužkovací večírek neboli stužkovák patří k významným událostem studentského života. Mnozí na tyto akce i po letech rádi vzpomínají. Není však nic horšího než vzpomínky na to, jak mezi ostatními vynikáte díky špatné volbě oblečení. Pokud tomu chcete předejít a ukázat se před spolužáky v tom nejlepším světle, začněte správnou volbou obleku. Ten je totiž základem pánského společenského oblečení, a tedy klíčem k vašemu dokonalému vzhledu. Přečtěte si, v jakém obleku uděláte na maturitním plese a stužkovacím večírku ten nejlepší dojem.

Celý článek