Modrý oblek na svatbu: Ano, nebo ne?

Hodí se na svatbu modrý oblek? Modré obleky se těší velké oblibě především u mužů, kteří chodí v obleku do práce. V kombinaci s hnědou obuví a opaskem působí opravdu efektně. Není proto divu, že stále více ženichů volí na svatbu právě tento outfit. Je to však dle společenské etikety správně? Může se na svatbu nosit modrý oblek nebo je lepší zvolit jinou barvu?

Hodí se modrý oblek pro ženicha?

Společenská etiketa má striktní pravidla pro mnoho společenských událostí, svatba však není jednou z nich. Tento významný den pro nevěstu s ženichem je zcela v jejich režii. Mnoho mužů při takto významné příležitosti nesáhne po jiném než klasickém černém obleku. Nemusíte se však bát ani jiných barev. Dokonce ani kombinace modrého obleku a hnědé obuvi, která se obvykle nosí výhradně do práce, není na svatbě tabu. Uděláte s ní stejně skvělý dojem jako s obuví černou.

Můžete navíc volit, jak oblek tmavě modrý, tak světle modrý. Každý barevný odstín vám po svatbě nabídne jiné využití. Tmavě modrý oblek vynosíte přes den do práce i večer na ples. Světle modrá barva je pak skvělou volbou pro denní příležitosti v letních měsících.

Ať už zvolíte modrý oblek v jakémkoli barevném odstínu, budete v něm vypadat velice moderně, svěže a uděláte skvělý dojem. Svatební oblek doporučujeme doplnit vhodnou košilí i doplňky. Podívejte se, čemu se však při výběru vyhnout, abyste neudělali chybu.

A co obleky jiných barev?

Jako ženich můžete kromě modrých a klasických černých barev vybírat obleky na svatbu i v jiných odstínech. Svatby se většinou konají v jarním nebo letním období, a proto se na ně dokonale hodí také světlé obleky, například světle šedé, krémové nebo bílé. V těch však nejlépe vyniknou tmavovlasí a opálení muži. Prohlédněte si tipy na dokonalé outfity pro ženicha.

Rada pro vás

Nezapomeňte, že byste se měli barevně sladit s nevěstou. Přečtěte si, jak to udělat, abyste na svatbě vypadali jako dokonalý pár.

Kdo

Šéf vás málo platí? Změňte to

Dřete v práci od rána do noci a dostali jste malé odměny? Důvodů může být hned několik. Jedním z nich je i špatná volba oblečení. Váš šéf vás odměňuje nejen podle toho, co děláte, ale také podle toho, jak na něj působíte. Jak se obléknout, abyste nepůsobili špatným dojmem a správně se prezentovali?

Celý článek

Co

Jak vybrat manžetové knoflíčky – to nejdůležitější, co byste měli vědět

Chystáte se na ples, svatbu, do tanečních nebo na narozeninovou oslavu? Chcete vypadat stylově a stále cítíte, že vám k dokonalosti něco chybí? Zaměřte se na pánské módní doplňky. Košile s manžetovými knoflíčky se bezesporu vrací do módy a neměly by chybět ve vašem šatníku. Knoflíčky jsou funkčním doplňkem i drobným šperkem, který vás skvěle oživí a podtrhne vaši osobnost. Jak vybrat manžetové knoflíčky pro každou příležitost?

Celý článek