Modrý oblek na svatbu: Ano, nebo ne?

Hodí se na svatbu modrý oblek? Modré obleky se těší velké oblibě především u mužů, kteří chodí v obleku do práce. V kombinaci s hnědou obuví a opaskem působí opravdu efektně. Není proto divu, že stále více ženichů volí na svatbu právě tento outfit. Je to však dle společenské etikety správně? Může se na svatbu nosit modrý oblek nebo je lepší zvolit jinou barvu?

Hodí se modrý oblek pro ženicha?

Společenská etiketa má striktní pravidla pro mnoho společenských událostí, svatba však není jednou z nich. Tento významný den pro nevěstu s ženichem je zcela v jejich režii. Mnoho mužů při takto významné příležitosti nesáhne po jiném než klasickém černém obleku. Nemusíte se však bát ani jiných barev. Dokonce ani kombinace modrého obleku a hnědé obuvi, která se obvykle nosí výhradně do práce, není na svatbě tabu. Uděláte s ní stejně skvělý dojem jako s obuví černou.

Můžete navíc volit, jak oblek tmavě modrý, tak světle modrý. Každý barevný odstín vám po svatbě nabídne jiné využití. Tmavě modrý oblek vynosíte přes den do práce i večer na ples. Světle modrá barva je pak skvělou volbou pro denní příležitosti v letních měsících.

Ať už zvolíte modrý oblek v jakémkoli barevném odstínu, budete v něm vypadat velice moderně, svěže a uděláte skvělý dojem. Svatební oblek doporučujeme doplnit vhodnou košilí i doplňky. Podívejte se na elegantní košile, obuv, kravaty i další doplňky pro ženicha.

A co obleky jiných barev?

Jako ženich můžete kromě modrých a klasických černých obleků vybírat i z jiných barev. Svatby se většinou konají v jarním nebo letním období, a proto se na ně dokonale hodí také světlé obleky, například světle šedé, krémové nebo bílé. V těch však nejlépe vyniknou tmavovlasí a opálení muži. Prohlédněte si tipy na dokonalé outfity pro ženicha.

Rada pro vás

Nezapomeňte, že byste se měli barevně sladit s nevěstou. Přečtěte si, jak to udělat, abyste na svatbě vypadali jako dokonalý pár.

Kdo

Jak zvýšit šance na úspěch u zkoušek

Ať již usilujete o maturitu nebo o titul, důležité jsou jak vědomosti, tak i vaše oblečení a to, jak působíte na zkušební komisi. Vyvarujte se nejčastějších chyb a zbytečně neprovokujte komisi nesprávným oblečením. Díky správnému oblečení budete mít větší šanci na úspěch. Jak vám může oblečení u zkoušek pomoci?

Celý článek

Co

Jakou kravatu zvolit na obchodní jednání, abyste měli úspěch?

Váš úspěch u obchodního jednání může ovlivnit řada věcí. Jednou z nich je oděv. Možná i vy podvědomě hodnotíte své obchodní partnery podle toho, jak jsou oblečení. Nevhodně zvolený oděv vám může u obchodního jednání velmi uškodit. Díky správné volbě oblečení můžete naopak hodně získat. Přitom rozhodují i takové detaily, jako je barva kravaty. Jakou kravatu tedy vybrat, abyste šli úspěchu naproti?

Celý článek