Jdete na svatbu jako host a nemáte co na sebe?

Přišlo vám pozvání na svatbu? Čeká vás tedy velmi slavnostní den, který změní život dvěma důležitým lidem ve vašem životě. Zajisté chcete zapůsobit co nejlepším dojmem, abyste dal okolí najevo, že si pozvání vážíte. Čeho byste se měli držet při výběru toho správného oděvu?

Jaký oblek vybrat

Jako svatební host můžete mít na svatbě jakýkoli oblek. Doporučujeme vám oblek z tmavé a lesklé látky, protože svatba je oslavnou událostí. Tmavá barva obleku spolu s leskem vám dodá na eleganci s nádechem luxusu.

Jako svatební host si můžete obléknout košili v bílé barvě. Pokud však chcete vyniknout, vybírejte světlejší barevnou košili a kravatu v tmavším odstínu stejné barvy. Například světle modrou košili a tmavě modrou kravatu. Pokud chcete s partnerkou vypadat na svatbě jako pár, vybírejte barvu košile a kravaty s ohledem na barvu jejích šatů. Díky barevnému sladění uděláte na svatbě dojem. Přečtěte si více v článku Jak sladit ženicha s nevěstou, aby vypadali jako pár.

Jaké doplňky zvolit

Pokud ovšem chcete vypadat jinak než ostatní muži na svatbě, zvolte svatební set. Ten obsahuje svatební vestu, anglickou kravatu a kapesníček do saka. Tento set je vhodný pro všechny muže, kteří chtějí na slavnostní události zazářit. Pokud bude mít vaše partnerka bordó šaty a vy si obléknete svatební set v bordó barvě prošívaný lesklou nití, budete zaručeně nejhezčím párem mezi svatebními hosty.

Tip pro vás

K tomu, abyste na svatbě zapůsobili, je potřeba znát základní pravidla, jak nosit pánský oblek a jak se v něm chovat. Například byste měli vědět, že se nesmí nosit pod oblek košile s krátkým rukávem a jak dlouhé mají být oblekové kalhoty. Také je dobré vědět, proč musíte nosit k obleku pánský opasek, jaká obuv je k obleku vhodná a další. Tyto a mnoho dalších rad si přečtěte v článku 10 praktických rad, jak nosit pánský oblek, abyste se ve společnosti neztrapnili.

Kdo

Jak zvýšit šance na úspěch u zkoušek

Ať již usilujete o maturitu nebo o titul, důležité jsou jak vědomosti, tak i vaše oblečení a to, jak působíte na zkušební komisi. Vyvarujte se nejčastějších chyb a zbytečně neprovokujte komisi nesprávným oblečením. Díky správnému oblečení budete mít větší šanci na úspěch. Jak vám může oblečení u zkoušek pomoci?

Celý článek

Co

Jakou kravatu zvolit na obchodní jednání, abyste měli úspěch?

Váš úspěch u obchodního jednání může ovlivnit řada věcí. Jednou z nich je oděv. Možná i vy podvědomě hodnotíte své obchodní partnery podle toho, jak jsou oblečení. Nevhodně zvolený oděv vám může u obchodního jednání velmi uškodit. Díky správné volbě oblečení můžete naopak hodně získat. Přitom rozhodují i takové detaily, jako je barva kravaty. Jakou kravatu tedy vybrat, abyste šli úspěchu naproti?

Celý článek