Jaký vybrat svatební oblek, aby byl ženich dokonalý

Blíží se datum vaší svatby? Nevěsta už má dávno vybrány svatební šaty, stejně jako květiny, hudbu i dort. Jen na výběr svatebního obleku pro ženicha přichází řada až nyní. Jak vybrat správný oblek, abyste v něm vypadali dokonale, jedinečně a mužně?

Co je nejdůležitější při výběru svatebního obleku?

Patříte mezi muže, kteří neradi nosí pánský oblek? Vyberte si správný střih, ve kterém se budete cítit pohodlně. Jste-li muž typově vysoký a štíhlý, doporučujeme vám vybírat obleky v moderním úzkém střihu SLIM. Pánům s mužnou postavou, i s menším bříškem, doporučujeme obleky oblíbeného volnějšího střihu. V prodejnách Pánské obleky BANDI vám odborné poradkyně pomohou s výběrem správného střihu, aby vám seděl jako šitý na míru.

Nepodceňujte výběr barvy obleku pro ženicha

Barva obleku má významný vliv na celkový vzhled ženicha. Může vás zvýraznit a dodat na mužnosti nebo naopak z vás může udělat panáka, kterého na svatebních fotografiích snadno přehlédnete. Vybírejte tedy z tmavých odstínů šedé, modré, hnědé a černé. Tyto barvy působí velmi slavnostně a přidají vám na důrazu. Přečtěte si, jak dokonale vybraný oblek zkombinujete s košilí v článku Jaká je správná barva košile pro ženicha.

Pokud se chcete obléknout podle nejnovějších módních trendů, doporučujeme obleky z lesklých materiálů. V lesklém obleku budete vypadat vždy luxusně a rozhodně v něm vyniknete mezi ostatními svatebními hosty.

Prohlédněte si obleky na svatbu v různých barvách a střizích a vyberte si pro vás ten pravý.

Kdo

Šéf vás málo platí? Změňte to

Dřete v práci od rána do noci a dostali jste malé odměny? Důvodů může být hned několik. Jedním z nich je i špatná volba oblečení. Váš šéf vás odměňuje nejen podle toho, co děláte, ale také podle toho, jak na něj působíte. Jak se obléknout, abyste nepůsobili špatným dojmem a správně se prezentovali?

Celý článek

Co

Jak vybrat manžetové knoflíčky – to nejdůležitější, co byste měli vědět

Chystáte se na ples, svatbu, do tanečních nebo na narozeninovou oslavu? Chcete vypadat stylově a stále cítíte, že vám k dokonalosti něco chybí? Zaměřte se na pánské módní doplňky. Košile s manžetovými knoflíčky se bezesporu vrací do módy a neměly by chybět ve vašem šatníku. Knoflíčky jsou funkčním doplňkem i drobným šperkem, který vás skvěle oživí a podtrhne vaši osobnost. Jak vybrat manžetové knoflíčky pro každou příležitost?

Celý článek