Jaký vybrat svatební oblek, aby byl ženich dokonalý

Blíží se datum vaší svatby? Nevěsta už má dávno vybrány svatební šaty, stejně jako květiny, hudbu i dort. Jen na výběr svatebního obleku pro ženicha přichází řada až nyní. Jak vybrat správný oblek, abyste v něm vypadali dokonale, jedinečně a mužně?

Co je nejdůležitější při výběru svatebního obleku?

Patříte mezi muže, kteří neradi nosí pánský oblek? Vyberte si správný střih, ve kterém se budete cítit pohodlně. Jste-li muž typově vysoký a štíhlý, doporučujeme vám vybírat obleky v moderním úzkém střihu SLIM. Pánům s mužnou postavou, i s menším bříškem, doporučujeme obleky oblíbeného volnějšího střihu. V prodejnách Pánské obleky BANDI vám odborné poradkyně pomohou s výběrem správného střihu, aby vám seděl jako šitý na míru.

Nepodceňujte výběr barvy obleku pro ženicha

Barva obleku má významný vliv na celkový vzhled ženicha. Může vás zvýraznit a dodat na mužnosti nebo naopak z vás může udělat panáka, kterého na svatebních fotografiích snadno přehlédnete. Vybírejte tedy z tmavých odstínů šedé, modré, hnědé a černé. Tyto barvy působí velmi slavnostně a přidají vám na důrazu. Přečtěte si, jak dokonale vybraný oblek zkombinujete s košilí v článku Jaká je správná barva košile pro ženicha.

Pokud se chcete obléknout podle nejnovějších módních trendů, doporučujeme obleky z lesklých materiálů. V lesklém obleku budete vypadat vždy luxusně a rozhodně v něm vyniknete mezi ostatními svatebními hosty.

Kdo

Jak zvýšit šance na úspěch u zkoušek

Ať již usilujete o maturitu nebo o titul, důležité jsou jak vědomosti, tak i vaše oblečení a to, jak působíte na zkušební komisi. Vyvarujte se nejčastějších chyb a zbytečně neprovokujte komisi nesprávným oblečením. Díky správnému oblečení budete mít větší šanci na úspěch. Jak vám může oblečení u zkoušek pomoci?

Celý článek

Co

Jakou kravatu zvolit na obchodní jednání, abyste měli úspěch?

Váš úspěch u obchodního jednání může ovlivnit řada věcí. Jednou z nich je oděv. Možná i vy podvědomě hodnotíte své obchodní partnery podle toho, jak jsou oblečení. Nevhodně zvolený oděv vám může u obchodního jednání velmi uškodit. Díky správné volbě oblečení můžete naopak hodně získat. Přitom rozhodují i takové detaily, jako je barva kravaty. Jakou kravatu tedy vybrat, abyste šli úspěchu naproti?

Celý článek