Jaký oblek vybrat na maturitní ples a stužkovací večírek, abyste neudělali chybu?

Maturitní ples a stužkovací večírek neboli stužkovák patří k významným událostem studentského života. Mnozí na tyto akce i po letech rádi vzpomínají. Není však nic horšího než vzpomínky na to, jak mezi ostatními vynikáte díky špatné volbě oblečení. Pokud tomu chcete předejít a ukázat se před spolužáky v tom nejlepším světle, začněte správnou volbou obleku. Ten je totiž základem pánského společenského oblečení, a tedy klíčem k vašemu dokonalému vzhledu. Přečtěte si, v jakém obleku uděláte na maturitním plese a stužkovacím večírku ten nejlepší dojem.

V tmavém obleku na maturitním plese rozhodně zabodujete

Ideální oblek na maturitní ples Ideální oblek na maturitní plesMaturitní ples je formální večerní společenskou událostí. Proto byste měli pro tuto příležitost volit pánský oblek v tmavé barvě. Vyberte například černý, tmavě šedý nebo tmavě modrý oblek a budete mít jistotu, že jste oblečeni správně. Podívejte se, jak mají vypadat ideální pánské obleky na maturitní ples.

Je jen na vás, jestli zvolíte pánský oblek v lesklém nebo matném provedení. Lesklý oblek se perfektně hodí pro slavnostní události, jako jsou plesy, svatby, oslavy jubileí a podobně. Vašemu vzhledu dodá nádech luxusu a zaručeně v něm zazáříte. V matném obleku budete vypadat elegantně. Navíc jej využijete i k maturitě, ke zkouškám na vysoké škole, k pracovním pohovorům i všem společenským událostem.

Jaký oblek na stužkovací večírek

Ideální oblek na stužkovací večírekStužkovací večírek není natolik formální jako maturitní ples. Stále se však jedná o večerní událost. Proto je i zde vhodné obléknout si tmavý oblek. Pokud víte, že se stužkovací večírek ponese v ležérním stylu a nikdo z vašich spolužáků nemá v plánu jít v obleku, ani vy si jej neberte. Místo toho dejte přednost volnočasovému saku, košili a bavlněným kalhotám. Budete vypadat elegantně a skvěle zapůsobíte.

Tip pro vás

Oblek se neobejde bez košile. Jakou pánskou košili vybrat, abyste udělali perfektní dojem? To se dozvíte v článku Jakou košili vybrat na maturitní ples nebo stužkovací večírek, abyste neudělali chybu?

Kdo

Šéf vás málo platí? Změňte to

Dřete v práci od rána do noci a dostali jste malé odměny? Důvodů může být hned několik. Jedním z nich je i špatná volba oblečení. Váš šéf vás odměňuje nejen podle toho, co děláte, ale také podle toho, jak na něj působíte. Jak se obléknout, abyste nepůsobili špatným dojmem a správně se prezentovali?

Celý článek

Co

Jak vybrat manžetové knoflíčky – to nejdůležitější, co byste měli vědět

Chystáte se na ples, svatbu, do tanečních nebo na narozeninovou oslavu? Chcete vypadat stylově a stále cítíte, že vám k dokonalosti něco chybí? Zaměřte se na pánské módní doplňky. Košile s manžetovými knoflíčky se bezesporu vrací do módy a neměly by chybět ve vašem šatníku. Knoflíčky jsou funkčním doplňkem i drobným šperkem, který vás skvěle oživí a podtrhne vaši osobnost. Jak vybrat manžetové knoflíčky pro každou příležitost?

Celý článek