Jak se obléknout na rande a mít u ženy větší šance na úspěch

Jdete na rande a chcete, aby vám žena dala přednost před ostatními muži? Když se správně obléknete, získáte výhodu oproti konkurentům. Položili jste si někdy otázku, proč jsou kapitáni letadel idolem žen a v čem mají oproti vám výhodu? Jedná se o triky v oblékání, které můžete použít i vy. Čtěte, jak na to.

Jaké oblečení ženy zbožňují na mužích?

Co si vzít na sebe, když jdete na rande? Je to velice jednoduché. K úspěchu vám pomůže pánský oblek. Lepší volba než slušivý a padnoucí oblek pro takovou událost neexistuje. Ptáte se proč? Protože pánský oblek je stejným magnetem na ženy jako uniforma kapitána letadla. Ženy totiž milují muže v uniformách. Oblek doplňte vhodnou kravatou. Podívejte se na vhodné modely kravat SLIM, které jsou moderní, stylové a jako dělané na rande.

Když si vezmete na rande jiné oblečení než pánský oblek, snižujete své šance na úspěch. Na šusťákové tepláky a mikiny zapomeňte, i kdyby měly tři pruhy nebo nápis přes celá záda. Na to ženu nedostanete.

Jak jednoduše uvolnit formální dojem

Příklad outfitu na randeK pánskému obleku patři košile, kravata, opasekspolečenská obuv. Co ovšem dělat v případě, když žena přijde na rande v džínách a mikině? Nikdy se nenechte vyvést z míry jejím oblečením. A to i v případě, že ona přijde například v teniskách. Vy jste na rande oblečený správně. Vaším cílem je udělat na ni dojem. Vše ostatní jde stranou.

Stačí, když uvolníte váš formální vzhled. Sundejte si kravatu a schovejte ji do kapsy saka. Zároveň si rozepněte horní knoflíky košile. Tím se dostatečně přizpůsobíte jejímu volnočasovému stylu.

Kravatu si nikdy nepovolujte. Zničíte dojem uniformy a budete působit, že jste společensky unavený. Nebo, že jdete přímo z pánské noční jízdy, která byla hodně divoká. Tato vizáž vám moc bodů u ženy nepřidá. Proto raději kravatu rozvažte a schovejte do kapsy od saka.

Pokud vybíráte pánský opasek ke kalhotám, volte jednoduché a elegantní spony. Na této stránce se podívejte, jak má vypadat správný pánský opasek ke kalhotám. Ženy sponu opasku vnímají jako šperk, který vás zdobí. Zastává tedy podobnou funkci jako například prsten. Pokud máte na sobě stříbrné šperky, volte vždy stříbrnou sponu opasku. Nedoporučujeme vám kombinovat kovové prvky ve zlaté a stříbrné barvě. Žena vás musí vnímat jako muže, který má vkus.

Kdo

Jak zvýšit šance na úspěch u zkoušek

Ať již usilujete o maturitu nebo o titul, důležité jsou jak vědomosti, tak i vaše oblečení a to, jak působíte na zkušební komisi. Vyvarujte se nejčastějších chyb a zbytečně neprovokujte komisi nesprávným oblečením. Díky správnému oblečení budete mít větší šanci na úspěch. Jak vám může oblečení u zkoušek pomoci?

Celý článek

Co

Jakou kravatu zvolit na obchodní jednání, abyste měli úspěch?

Váš úspěch u obchodního jednání může ovlivnit řada věcí. Jednou z nich je oděv. Možná i vy podvědomě hodnotíte své obchodní partnery podle toho, jak jsou oblečení. Nevhodně zvolený oděv vám může u obchodního jednání velmi uškodit. Díky správné volbě oblečení můžete naopak hodně získat. Přitom rozhodují i takové detaily, jako je barva kravaty. Jakou kravatu tedy vybrat, abyste šli úspěchu naproti?

Celý článek