Jak se obléknout na rande a mít u ženy větší šance na úspěch

Jdete na rande a chcete, aby vám žena dala přednost před ostatními muži? Když se správně obléknete, získáte výhodu oproti konkurentům. Položili jste si někdy otázku, proč jsou kapitáni letadel idolem žen a v čem mají oproti vám výhodu? Jedná se o triky v oblékání, které můžete použít i vy. Čtěte, jak na to.

Jaké oblečení ženy zbožňují na mužích?

Co si vzít na sebe, když jdete na rande? Je to velice jednoduché. K úspěchu vám pomůže pánský oblek. Lepší volba než slušivý a padnoucí oblek pro takovou událost neexistuje. Ptáte se proč? Protože pánský oblek je stejným magnetem na ženy jako uniforma kapitána letadla. Ženy totiž milují muže v uniformách. Oblek doplňte vhodnou kravatou. Podívejte se na vhodné modely kravat SLIM, které jsou moderní, stylové a jako dělané na rande.

Když si vezmete na rande jiné oblečení než pánský oblek, snižujete své šance na úspěch. Na šusťákové tepláky a mikiny zapomeňte, i kdyby měly tři pruhy nebo nápis přes celá záda. Na to ženu nedostanete.

Jak jednoduše uvolnit formální dojem

Příklad outfitu na randeK pánskému obleku patři košile, kravata, opasekspolečenská obuv. Co ovšem dělat v případě, když žena přijde na rande v džínách a mikině? Nikdy se nenechte vyvést z míry jejím oblečením. A to i v případě, že ona přijde například v teniskách. Vy jste na rande oblečený správně. Vaším cílem je udělat na ni dojem. Vše ostatní jde stranou.

Stačí, když uvolníte váš formální vzhled. Sundejte si kravatu a schovejte ji do kapsy saka. Zároveň si rozepněte horní knoflíky košile. Tím se dostatečně přizpůsobíte jejímu volnočasovému stylu.

Kravatu si nikdy nepovolujte. Zničíte dojem uniformy a budete působit, že jste společensky unavený. Nebo, že jdete přímo z pánské noční jízdy, která byla hodně divoká. Tato vizáž vám moc bodů u ženy nepřidá. Proto raději kravatu rozvažte a schovejte do kapsy od saka.

Pokud vybíráte pánský opasek ke kalhotám, volte jednoduché a elegantní spony. Na této stránce se podívejte, jak má vypadat správný pánský opasek ke kalhotám. Ženy sponu opasku vnímají jako šperk, který vás zdobí. Zastává tedy podobnou funkci jako například prsten. Pokud máte na sobě stříbrné šperky, volte vždy stříbrnou sponu opasku. Nedoporučujeme vám kombinovat kovové prvky ve zlaté a stříbrné barvě. Žena vás musí vnímat jako muže, který má vkus.

Kdo

Šéf vás málo platí? Změňte to

Dřete v práci od rána do noci a dostali jste malé odměny? Důvodů může být hned několik. Jedním z nich je i špatná volba oblečení. Váš šéf vás odměňuje nejen podle toho, co děláte, ale také podle toho, jak na něj působíte. Jak se obléknout, abyste nepůsobili špatným dojmem a správně se prezentovali?

Celý článek

Co

Jak vybrat manžetové knoflíčky – to nejdůležitější, co byste měli vědět

Chystáte se na ples, svatbu, do tanečních nebo na narozeninovou oslavu? Chcete vypadat stylově a stále cítíte, že vám k dokonalosti něco chybí? Zaměřte se na pánské módní doplňky. Košile s manžetovými knoflíčky se bezesporu vrací do módy a neměly by chybět ve vašem šatníku. Knoflíčky jsou funkčním doplňkem i drobným šperkem, který vás skvěle oživí a podtrhne vaši osobnost. Jak vybrat manžetové knoflíčky pro každou příležitost?

Celý článek