Jak se obléknout na rande a mít u ženy větší šance na úspěch

Jdete na rande a chcete, aby vám žena dala přednost před ostatními muži? Když se správně obléknete, získáte výhodu oproti konkurentům. Položili jste si někdy otázku, proč jsou kapitáni letadel idolem žen a v čem mají oproti vám výhodu? Jedná se o triky v oblékání, které můžete použít i vy. Čtěte, jak na to.

Jaké oblečení ženy zbožňují na mužích?

Co si vzít na sebe, když jdete na rande? Je to velice jednoduché. K úspěchu vám pomůže pánský oblek. Lepší volba než slušivý a padnoucí oblek pro takovou událost neexistuje. Ptáte se proč? Protože pánský oblek je stejným magnetem na ženy jako uniforma kapitána letadla. Ženy totiž milují muže v uniformách. Oblek doplňte vhodnou kravatou. Podívejte se na vhodné modely kravat SLIM, které jsou moderní, stylové a jako dělané na rande.

Když si vezmete na rande jiné oblečení než pánský oblek, snižujete své šance na úspěch. Na šusťákové tepláky a mikiny zapomeňte, i kdyby měly tři pruhy nebo nápis přes celá záda. Na to ženu nedostanete.

Jak jednoduše uvolnit formální dojem

Příklad outfitu na randeK pánskému obleku patři košile, kravata, opasekspolečenská obuv. Co ovšem dělat v případě, když žena přijde na rande v džínách a mikině? Nikdy se nenechte vyvést z míry jejím oblečením. A to i v případě, že ona přijde například v teniskách. Vy jste na rande oblečený správně. Vaším cílem je udělat na ni dojem. Vše ostatní jde stranou.

Stačí, když uvolníte váš formální vzhled. Sundejte si kravatu a schovejte ji do kapsy saka. Zároveň si rozepněte horní knoflíky košile. Tím se dostatečně přizpůsobíte jejímu volnočasovému stylu.

Kravatu si nikdy nepovolujte. Zničíte dojem uniformy a budete působit, že jste společensky unavený. Nebo, že jdete přímo z pánské noční jízdy, která byla hodně divoká. Tato vizáž vám moc bodů u ženy nepřidá. Proto raději kravatu rozvažte a schovejte do kapsy od saka.

Pokud vybíráte pánský opasek ke kalhotám, volte jednoduché a elegantní spony. Na této stránce se podívejte, jak má vypadat správný pánský opasek ke kalhotám. Ženy sponu opasku vnímají jako šperk, který vás zdobí. Zastává tedy podobnou funkci jako například prsten. Pokud máte na sobě stříbrné šperky, volte vždy stříbrnou sponu opasku. Nedoporučujeme vám kombinovat kovové prvky ve zlaté a stříbrné barvě. Žena vás musí vnímat jako muže, který má vkus.

Kdo

Jak se správně obléknout do divadla?

Koupila vaše manželka lístky do divadla nebo jste se s kamarády domluvili, že vyrazíte za kulturou? Pak si určitě nechcete zážitek z představení zkazit trapasem. V každém typu divadla platí jiná pravidla pro oblékání. Přečtěte si, jak zvolit správný oblek, aby středem pozornosti zůstali herci, a vy jste si mohli v klidu vychutnat zážitek z představení.

Celý článek

Co

Jaký oblek vybrat na maturitní ples a stužkovací večírek, abyste neudělali chybu?

Maturitní ples a stužkovací večírek neboli stužkovák patří k významným událostem studentského života. Mnozí na tyto akce i po letech rádi vzpomínají. Není však nic horšího než vzpomínky na to, jak mezi ostatními vynikáte díky špatné volbě oblečení. Pokud tomu chcete předejít a ukázat se před spolužáky v tom nejlepším světle, začněte správnou volbou obleku. Ten je totiž základem pánského společenského oblečení, a tedy klíčem k vašemu dokonalému vzhledu. Přečtěte si, v jakém obleku uděláte na maturitním plese a stužkovacím večírku ten nejlepší dojem.

Celý článek